10 Ocak 2013 Perşembe

Carlinhos'un menajeri'nden bomba açıklamalar !

Carlinhos'un menajeri eski Brezilya'lı forvet Luizão Turkfutbol.com'a konuştu

Aktif futbolculuğunda 2002 yılında Dünya Kupasını kaldıran, Sao Paulo, Flamengo, Palmeiras, Corinthians, Santos gibi bir çok köklü kulübun formasını giyen Luiz Bombonato Goulart, - bilinen adıyla Luizão - oyuncusu Carlinhos hakkında ki sorularımızı cevapladı.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, oyuncunuz Carlinhos ile ilgilendiklerini açıkladı bu konuda neler diyeceksiniz ? 

Luizão: Carlinhos 16 Ocak'a kadar takımı Fluminense ile kampta. Galatasaray ile görüşmelerimiz oldu ama Temmuz'a kadar sözleşmemiz devam ediyor. Şuan itibariyle takımdan ayrılması gibi bir ihtimal çok zor gözüküyor. 

Peki takımdan ayrılamamasının sebebi nedir? Carlinhos mu gelmek istemiyor yoksa Fluminense mi bırakmıyor? 

Luizão : Fluminense şuan için kabul etmiyor çünkü, son derece önemli bir Libertadores Kupası maçı var önlerinde ve Carlinhos takım için çok önemli bir oyuncu

Yani Libertadores Kupası sonrası bu transfer gerçekleşebilir ? 

Luizão : Galatasaray uzun süredir Carlinhos ile ilgileniyor. Carlos da özellikle Avrupa'da ve Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyor. Dediğim gibi Temmuz 2013'de oyuncumun sözleşmesi bitiyor ve bu transfer o zaman gerçekleşebilir. Neden olmasın.

Galatasaray'dan kim sizinle bağlantıya geçti ? Fatih Terim ile görüşme fırsatınız oldu mu? 

Luizão : Geçen Haziran ayından beri Taffarel ile temastayız. Taffarel eski dostum. Fatih Terim ile doğrudan herhangi bir görüşmemiz olmadı. 

Son olarak Dünya Kupası'nı kazanmış bir futbolcu olarak, Brezilya Milli Takımı'nın evindeki dünya kupasında şansını nasıl yorumlayacaksınız? 

Luizão : 2002 yılında sporculuk kariyerimin en özel anını Dünya kupasını kaldırarak yaşamıştım. Bu inanılmaz güzel bir duyguydu ve Türkiye'ye karşı da 2 güzel maç oynamıştık. Bu neden tekrarlanmasın. Kupayı evimizde kaldıracağımıza inanıyorum. 

Vakit ayırdığınız için çok teşekkürler. 

Luizão : İlginiz için ben teşekkür ederim.

TurkFutbol.Com Özel Haber - Cansel Kemiksiz 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Popüler Yayınlar